Rozšiřili jsme nabídku o 3 druhy máty, šalvěj krétskou, bazalku, saturejku, divoký tymián a dvě krétské bylinné čajové směsi, Anatolaki a Karteraki!

Poznejte lahodné, prospěšné, horké i studené nápoje ze vzácných, endemických krétských bylin a bylin na Krétě ručně, ekologicky pěstovaných.

Veškeré byliny jsou na Krétě pěstovány a sklízeny výhradně ručně na terasovitých, horských políčkách, bez použití jakékoliv chemie. Sušení probíhá v tradičních kamenných sušárnách na dřevěných roštěch, pomocí proudění vzduchu. Veškeré byliny jsou dokonale vyčištěné a pro přípravu čajů a koření se využívají jen ty nejkvalitnější části rostlin, které obsahují nejvíce prospěšných látek.

Poznejte možnosti všestranného využití jedinečných darů krétské přírody.

V této kategorii naleznete jak endemické, vzácné byliny z Kréty, tak bylinky, které se na Krétě domestikovaly a jsou po staletí využívány jako prospěšné byliny pro lidské tělo, v kosmetickém průmyslu nebo v gastronomii, jako koření nezaměnitelných vůní a chutí.

Podle nařízení EU 432/2012 není možné u jiných než farmaceutických, průmyslově vyrobených produktů, zveřejňovat obecně známé léčivé účinky přírodních produktů, ani léčebné účinky jednotlivých složek těchto produktů. Proto ani my nemůžeme v souvislosti s nabídkou našeho konkrétního produktu uvádět jeho případné léčivé účinky. 

Informace o těchto účincích jsou volně dostupné v mnoha populárních i odborných publikacích na internetu. 

Rychlé info
CRETAN FARMERS Cist krétský Aladania 90 gCRETAN FARMERS Cist krétský Aladania 90 g

CRETAN FARMERS Cist krétský Aladania 90 g

Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
130 Kč (144,44 Kč/100 g)
Sušené mladé lístky a nerozvinutá poupata Cistu krétského, na přípravu velmi chutného, teplého nápoje, plného polyfenolů a dalších…