Patos je řecké označení pro vášeň, tedy velmi silnou emoci převládající nad logikou. Toto slovo označuje také velkou lásku a úplnou oddanost…

TAJEMSTVÍ NEPŘEKONATELNÉ KVALITY PRĚMIOVÉHO OLIVOVÉHO OLEJE „PATHOS“

Olivy, ze kterých se tento olej zrodil, jsou pěstovány ekologickým způsobem. Přísné ekologické podmínky provází i celou fázi jejich zpracování. Veškeré výrobní postupy, jsou vždy šetrné k životnímu prostředí i k olivovníku samotnému. Počítáme dny jeden po druhém od okamžiku, kdy se olivový květ promění v plod, abychom olivy sklidili v nejvhodnější dobu a zajistili tak pro Vás ten nejchutnější olivový olej. Víme, že proces sklizně hraje důležitou roli v kvalitě konečného produktu. Proto olivy sklízíme ručně a pečlivě je třídíme. Během několika hodin po sklizni jsou převezeny do lisu, kde jsou mlety při teplotách pod 24°C, aby byl výsledný produkt nejen kvalitní, ale i chuťově perfektní.

To, že se to daří, potvrzuje 26 obdržených mezinárodních ocenění našeho oleje, který byl vyhlášen druhým nejkvalitnějším a nejchutnějším olivovým olejem v Řecku a 28 nejlepším olivovým olejem na světě. To všechno v jednom jediném roce, 2023.