Karlovarská pleťová maska-mastná pleť 25 g

-30%
Cena
4,58 € 18,32 €/100 g

Běžná cena
6,54 €

Ušetříte
30% (1,96 €)


Kód produktu
KK834

Momentálně nedostupné
ks

100% přírodní pleťová maska s růžovým jílem, ideální pro mastnou pleť.
Suchá směs pro přípravu 7-10 dávek čistící a vyživující pleťové masky.
100% vegan, 100% recyklovatelný obal, dřevěná dávkovací lžička. Více

Pleťová maska na mastnou pleť s růžovým jílem, 25g

Blahodárné účinky pleťových masek na lidskou pokožku byly známy již v dávné minulosti ve starém Egyptě a Římě. Tato maska je bohatá na minerály, jako křemík,vápník a hořčík. Obsahuje vitamíny, aminokyseliny a 72 stopových prvků jako mangan, selen, měď nebo zinek, díky čemuž má širokospektrální, příznivé účinky na pleť, kterou chrání před působením volných radikálů, působí exfoliačně a pomáhá předcházet vzniku vrásek.
Pleť jemně ale účinně čistí, odstraňuje z ní toxiny, nečistoty a odumřelé buňky. Absorbuje přebytečný maz, a pleť čistí, aniž by narušila její přirozenou ochrannou vrstvu.
Během aplikace do pokožky pronikají minerály spolu se stopovými prvky. Ty pleť remineralizují, zvyšují její pevnost a pružnost, vyživují ji, tonizují a detoxikují.

Návod k použití:

Celá tvář: smíchat 3 lžičky masky nejlépe s filtrovanou
nebo balenou stolní vodou bez bublinek.
T-zona: smíchat 2 lžičky masky nejlépe s filtrovanou nebo
balenou stolní vodou bez bublinek.
Celá tvář s dekoltem: smíchat 4 lžičky masky nejlépe s
filtrovanou nebo balenou stolní vodou bez bublinek.

Pro docílení ideální kašovité textury doporučujeme poměr 1:1 s filtrovanou nebo převařenou vodou. Aplikujeme na pleť a necháme působit 5-7 minut. Poté teplou vodou opláchneme a jemně očistíme a vysušíme ručníkem. Následně doporučujeme pokožku ošetřit některým z našich zklidňujících krémů nebo balzámů (Karlovarský pečující/after care/ balzám).
Složení/Ingrediens: Montmorillonite, Honey(natural) and Maltodextrin Lithothamnium calcareum pulver, Xanthan Gum, Sodium bicarbonate,
Cucumis sativus powder, Goat milk powder