Hledáte čistě přírodní, regionální, zdravé a především chutné potraviny? Chcete zdravě mlsat a přitom nenabírat zbytečná kila?

Dáváte přednost přírodní kosmetice vyráběné ze surovin získávaných šetrně z přírody?
Pak jste na správném místě.

Proč NATURBITES?

Postupně u nás najdete přírodní suroviny na pečení zdravých dortů, koláčů nebo zákusků, suroviny pro přípravu zdravé snídaně, ale i zdravé potraviny určené k přímé konzumaci. Chceme být kouskem přírody ve Vaší kuchyni.

Na počátku všeho byl dovoz a prodej srbského, vysoce kvalitního medu. Při snaze, dostat jej k co nejvíce zákazníkům, jsme se setkali se spoustou zajímavých lidí, kteří zasvětili svůj život návratu k čistě přírodním potravinám a surovinám. Současně jsme byli konfrontováni s řadou výživových a dietních směrů. Skoro co člověk, to specifický přístup.

Všechny dietní a výživové směry mají ale jedno společné. Účastník programu je omezován v něčem, na co byl po celá léta zvyklý, a co je lidskou přirozeností. V touze po mlsání.

Proto Vám nabízíme e-shop www.naturbites.cz, na kterém nakoupíte přírodní suroviny, které Vám, bez ohledu na to, který dietní a výživový směr preferujete, umožní, zdravě mlsat.

Většina dietářů porušuje pravidla proto, že zdravá náhrada jejich oblíbených jídel není tak chutná, jako ta, která jsou připravena z běžných, v supermarketech dostupných, průmyslově vyráběných surovin. Tomu se chceme vyhnout. Proto Vám nabídneme výhradně potraviny a suroviny, které jsme sami ochutnali, a které Vám, vedle zdraví, přinesou i výjimečný gurmánský zážitek.

Začínáme medem, včelími produkty, ručně vyráběnou přírodní čokoládou a čerstvě praženou ugandskou kávou. V průběhu roku 2020 chceme naši nabídku rozšířit i o další potraviny dle sekcí na home page našeho e-shopu.

Na rozdíl od naší cesty k přírodním potravinám, byla naše cesta k přírodní kosmetice z Kréty, velmi jednoduchá. Prostě jsme jí při naší návštěvě tohoto krásného ostrova potkali v malém obchůdku, vyzkoušeli ji, spojili síly s firmou Mistyl, která jí dováží, a vy se teď můžete přesvědčit o její kvalitě doslova na vlastní kůži.

Team Naturbites