Potraviny

Mezi našimi dodavateli nenajdete žádné velké, globální zpracovatele a výrobce potravin. Stejně tak u nás nenarazíte na žádný produkt, který by se dal označit za vysoce průmyslově zpracovanou potravinu.

Našimi dodavateli jsou malé, rodinné firmy a manufaktury, které na trh dodávají potraviny v jejich původní, přírodní podobě. Většina našich produktů byla vyrobena ručně nebo minimálně velice šetrně vzhledem k ochraně životního prostředí.

U dovážených produktů se opět jedná o potraviny s jasným určením jejich původu.

Med pochází od včelařů z oblasti středního Srbska, která se vyznačuje rozsáhlými akátovými a lipovými lesy, lučními pastvinami a drobným zemědělstvím. Proto Vám můžeme zaručit, že med, který si oblíbíte v letošním roce, Vám bude chutnat stejně i v létech následujících.

Z oblasti jižního a středního Srbska pro Vás připravujeme dodávky lyofilizovaného  ovoce, jehož kvalita patří k nejvyšším na světě.

Kávu a některé čokolády pro nás vyrábějí české pražírny a čokoládovny. Suroviny k jejich výrobě jsou nakupovány přímo od ugandských farmářů za FAIR TRADE ceny.

V krátké době Vám nabídneme další čokolády a výrobky z kakaa pocházející od farmářů z Ekvádoru. Zpracovává je malá rodinná manufaktura, Čokoládovna Troubelice.

Program pro vegany, který spustíme v průběhu první poloviny roku 2020, připravujeme s rodinnou firmou DAMODARA ze střední Moravy. Ta má veganství za životní filosofii.

Své dodavatele osobně známe a jejich výrobky jsme osobně ochutnali. Proto když zde napíšeme, že se jedná o přírodní nebo veganský výrobek, můžete se na to skutečně spolehnout.

 

 

Přírodní kosmetika

Obchodní značka přírodní kosmetiky Olive – Beauty • Medi • Care nabízí vysoce kvalitní produkty složené v naprosté většině z více jak 90% přírodních surovin a krétského BIO olivového oleje. Celá produktová řada je vyráběna na Krétě ve spolupráci malých firem Cretan Herbalchem a Minoan Life. V jejich kosmetických výrobcích se snoubí krétské tradice šetrného a zodpovědného využívání darů přírody s nejmodernějšími vědeckými poznatky.

Výsledkem jsou produkty netestované na zvířatech, bez parafinu, parabenu a dalších chemických látek, vyrobené z nejkvalitnějšího olivového oleje a celé řady lokálních bylin a dalších přírodních surovin.