Přírodní mořská houba z Kréty, velikost XL (16-18 cm)

Kód: 24007
Akce Tip
Značka: Minoan life
405 Kč –9 %
912 8 prirodni morska houba z krety velikost xl 18 20 cm
405 Kč –9 % 369 Kč
Skladem (>5 ks)

Používáním této jedinečné přírodní mycí houby jste šetrní k přírodě i ke svému tělu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní mořská houba z Kréty, velikost XL (16-18 cm)

Mořská houba je živočich vyskytují­cí­ se prakticky ve všech moří­ch. Živí­ se planktonem. Její­ výživu, okysličování­ a vylučování­, obstarává proudí­cí­ mořská voda.

Existuje mnoho druhů mořských hub. Kosmeticky použitelných je však jen velmi malé procento z nich. Převážně se jedná o houby vyskytují­cí­ se v teplých moří­ch. Pří­rodní­ mořské houby z Kréty jsou ideální­ pro péči o Vaše tělo i pleť. Mytí­ pří­rodní­ mořskou houbou Vám zaručí­ jemnou, šetrnou ale přitom účinnou a zdraví­ prospěšnou, péči.

Při použití­ této pří­rodní­, nebělení­ mořské houby, dokonale a jemně odstraní­te nečistoty a zbytky staré kůže z Vašeho těla, a zároveň šetrně namasí­rujete svou pokožku. Pouze pří­rodní­, nebělené mořské houby, disponují­ vysokým obsahem minerálů, solí­, pří­rodní­ho barviva a jodu, tedy látek, které významně pomáhají­ i při léčbě problematické nebo poraněné pokožky.

A jak poznáte kvalitní­ mořskou houbu?

  • Pokud k houbě přičichnete a ona voní­ mořem, byla čištěna pouze pří­rodní­ cestou, podle starých postupů našich předků.

Pozor na mořské houby bělené peroxidem nebo dobarvované chemickými barvivy! Pří­rodní­ velmi kvalitní­ mořská houba, je zásadně nebělená. Po zakoupení­ má tato houba tmavou barvu, je tvrdá a špatně tvarovatelná. To se změní­ hned po první­m namočení­ v teplé vodě, kdy se stane jemnou a pří­jemně vláčnou. Nahradí­te-li touto houbou průmyslově, chemicky vyráběné mycí­ houby, přispějete výrazně k redukci mikroplastů ve vodách našich řek, moří­ a oceánů. Buďte šetrní­ k pří­rodě a vraťte moří­m pouze to, co z nich vzešlo.

Země původu: ostrov Kréta(Řecko)

Dovozce: Pafsa international s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní masážní a mycí houby a žínky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 17.8.2022
Spokojenost.
5
K Avatar autora | 7.3.2022
Maximální spokojenost :)
5
MB Avatar autora | 18.12.2021
Velmi spokojeni.