O nás

Hledáte čistě přírodní, regionální, zdravé a především chutné potraviny? Chcete zdravě mlsat a přitom nenabírat zbytečná kila?
Dáváte přednost přírodní kosmetice vyráběné ze surovin získávaných šetrně z přírody?
Pak jste na správném místě.

Proč NATURBITES?

 

Postupně u nás najdete přírodní suroviny na pečení zdravých dortů, koláčů nebo zákusků, suroviny pro přípravu zdravé snídaně, ale i zdravé potraviny určené k přímé konzumaci. Chceme být kouskem přírody ve Vaší kuchyni.

Na počátku všeho byl dovoz a prodej srbského, vysoce kvalitního medu. Při snaze, dostat jej k co nejvíce zákazníkům, jsme se setkali se spoustou zajímavých lidí, kteří zasvětili svůj život návratu k čistě přírodním potravinám a surovinám. Současně jsme byli konfrontováni s řadou výživových a dietních směrů. Skoro co člověk, to specifický přístup.

Všechny dietní a výživové směry mají ale jedno společné. Účastník programu je omezován v něčem, na co byl po celá léta zvyklý, a co je lidskou přirozeností. V touze po mlsání.

Proto Vám nabízíme e-shop www.naturbites.cz, na kterém nakoupíte přírodní suroviny, které Vám, bez ohledu na to, který dietní a výživový směr preferujete, umožní, zdravě mlsat.

Většina dietářů porušuje pravidla proto, že zdravá náhrada jejich oblíbených jídel není tak chutná, jako ta, která jsou připravena z běžných, v supermarketech dostupných, průmyslově vyráběných surovin. Tomu se chceme vyhnout. Proto Vám nabídneme výhradně potraviny a suroviny, které jsme sami ochutnali, a které Vám, vedle zdraví, přinesou i výjimečný gurmánský zážitek.

Začínáme medem, včelími produkty, ručně vyráběnou přírodní čokoládou a čerstvě praženou ugandskou kávou. V průběhu roku 2020 chceme naši nabídku rozšířit i o další potraviny dle sekcí na home page našeho e-shopu.

Na rozdíl od naší cesty k přírodním potravinám, byla naše cesta k přírodní kosmetice z Kréty, velmi jednoduchá. Prostě jsme jí při naší návštěvě tohoto krásného ostrova potkali v malém obchůdku, vyzkoušeli ji, spojili síly s firmou Mistyl, která jí dováží, a vy se teď můžete přesvědčit o její kvalitě doslova na vlastní kůži.

Team Naturbites

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení