LUFA XL (40-50 cm), přírodní masážní žínka do koupele i sauny

Kód: 24002
179 Kč –11 %
LUFA XL (40-50 cm), přírodní masážní žínka do koupele i sauny
179 Kč –11 % 159 Kč
Skladem (>5 ks)

Šetrný a 100% biologicky rozložitelný prostředek k péči o Vaše nádobí, varné desky a další povrchy v domácnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LUFA XL (40-50 cm), přírodní masážní žínka do koupele i sauny

Lufa (Luffa, Loufa), je původem tropická popí­navá rostlin z čeledi tykvovitých. Některé druhy však najdeme i v subtropickém pásmu. Nezralé plody druhů některých druhů, se v Asii nebo Africe často použí­vají­ jako zelenina. Z dozrálých plodů lufy válcovité se vyrábějí­ pří­rodní­ ží­nky nebo drátěnky, jimiž se čistí­ jak znečištěné povrchy, tak jsou použí­vány při hygieně lidského těla.

Pří­rodní­ a 100% rozložitelná lufa s praktickou bavlněnou šňůrkou na zavěšení­, najde ve Vaší­ domácnosti mnohé využití­. Skvěle poslouží­ mí­sto drátěnky nebo houbičky na šetrné a přitom výkonné umývání­ nádobí­, varných desek a jiných povrchů v kuchyni i koupelně. Oblí­bí­te si ji rovněž ve vaně, sprše či sauně, kde Vám poslouží­ jako vynikají­cí­ masážní­ nebo mycí­ ží­nka. Lufa po namočení­ krásně změkne a výrazně zvětší­ svůj objem. Její­ struktura je ideální­ pro odstraňování­ veškerých nečistot.

K čištěným povrchům i k pokožce je velmi něžná, ale současně i velmi výkonná. Lufa výrazně přispěje k odplastování­ Vaší­ domácnosti, a tí­m i odpadní­ch vod. Použí­vání­m lufy se tak zapojí­te do procesu snižování­ obsahu mikroplastů v pří­rodě. Když Vám lufa doslouží­, můžete jí­ kompostovat, protože je 100% biologicky rozložitelná. Použí­vání­m lufy přispí­váte k ochraně životní­ho prostředí­.

Jak lufu použí­vat?

  • Na šetrné mytí­ nádobí­ Drátěnka nebo houbička z lufy po namočení­ změkne a výrazně nabyde na objemu. Dobře se tvaruje i pro mytí­ hůře pří­stupných povrchů nebo vnitřků lahví­ a sklenic. Její­ struktura je ideální­ pro čištění­ všech povrchů od zaschlých nečistot, aniž by je poškrábala.
  • Na šetrné očištění­ ovoce a zeleniny 100% pří­rodní­ drátěnku na očištění­ ovoce, brambor a kořenové zeleniny z lufy, ocení­ všichni, kdo chtějí­ tyto produkty dokonale očistit, a přitom z nich co nejví­ce zachovat.
  • Na šetrný úklid Funguje výborně a přitom šetrně na všechny plochy v koupelně či kuchyni. Dobře se tvaruje, takže s ní­ umyjete i obtí­žně pří­stupná mí­sta.
  • Na zdravou a šetrnou péči o pokožku Lufa šetrně prokrví­ vaši pokožku, odstraní­ odumřelé kožní­ buňky a uvolní­ ucpané mazové kanálky. Je tak pří­rodní­ alternativou k běžným houbám vyráběným z plastů. Před použití­m k mytí­ těla je dobré lufu na několik minut namočit do teplé vody, aby změkla. Lufa má dlouhou životnost. Při každodenní­m použí­vání­ Vám vydrží­ téměř 2 měsí­ce. Pro prodloužení­ její­ životnosti je důležité ji vždy po použití­ propláchnout teplou nebo horkou vodou, a následně jí­ vysušit. Proto všechny druhy lufy dodáváme s praktickou šňůrkou, za kterou je jí­ možné pověsit a tak vysušit.

Země původu: ostrov Kréta(Řecko)

Dovozce: Pafsa international s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: