KRNJEVAC - Květový krémový med 700g
Kód: 4444Související produkty
Detailní popis produktu
KRNJEVAC - Květový krémový med 700g
Květový med smíšený krémový, 90% slunečnicový, 10% řepkový
Prémiová kvalita: I med má svou "black label".
Med od vybraných včelařů s přísně sledovaným ekologicky šetrným chovem, zpracován při nízké teplotě, aby byly zachovány všechny prospěšné přírodní látky. Každá šarže prochází 3 stupňovou kontrolou na obsah pesticidů a antibiotik.
Med jemné vůně a ovocné, lehce nakyslé chuti, který zůstává stále krémový. Výborný zdravý energeticky hodnotný prostředek pro vstup do nového dne. Skvělý zdroj bílkovin, minerálů a vitamínů, zdravé přírodní sladidlo pro vás i vaše děti
Díky procesu řízené krystalizace, bylo u tohoto medu, při zachování původní vůně a chuti, dosaženo trvale krémové konzistence. Med zůstává krémově vláčný, ale nestéká, díky čemuž je oblíbený především u dětí, pro které je zdravou náhradou cukru a nezdravých bonbónů.
Složení: Med
Upozornění: Nedoporučuje se dětem do 1 roku věku. Alergikům a diabetikům se doporučuje konzumace po předchozí konzultaci s odborným lékařem.
Poznámka: Díky procesu řízené krystalizace bylo dosaženo trvale krémové konzistence.
Minimální trvanlivost: viz. datum uvedené na sklenici; skladovat v suchu a temnu, při pokojové teplotě
Vyrábí a plní (země původu): MEDINO d.o.o., 11319 Krnjevo (REPUBLIKA SRBSKO)
Dovozce pro ČR: Hydro-Energy Europe s.r.o., Hlavní 77/20, 362 63 Dalovice, IČR:03611566 tel: +420 774 555 926, info@europehydro.cz Vzhledem k nařízení EP a RES č.1924/2006 nesmíme uvádět staletími ověřené zdravotní účinky medu. Ten není produktem farmaceutické firmy, ale čistě přírodním produktem práce včel. Vše o účincích akátového medu naleznete v mnoha článcích na internetu.
Doplňkové parametry
Kategorie: | KRNJEVAC - medy prémiové kvality z ekologického chovu včel |
---|---|
Hmotnost: | 1 kg |
Bez éček: | ano |
Bez lepkové: | ano |
Bez palmového oleje: | ano |
druh: | květový |
složení: | med |
Objem: | 700g |