Díky Vašemu obrovskému zájmu o naše skvělé kořenící směsi bez soli jsme se Vám rozhodli nabídnout i jednodruhová koření, ze kterých jsou naše směsi složeny. Nabídku očekávejte v průběhu ledna 2024!

Co je výjimečného na našich přírodních kořenících směsích od Cretan Farmers?

JSOU ZCELA BEZ SOLI!

POUZE BYLINKY A ZELENINA!

Naše špatné zkušenosti s používáním tradičních kořenících směsí s přídavkem soli, tedy vlastně se solí, jako hlavní složkou, kdy je pokrm buď málo kořeněný, nebo dobře kořeněný, ale přesolený, nás přivedly na nápad, nechat firmu Cretan Farmers, namíchat tradiční, oblíbené  kořenící směsi na ryby, jehněčí, hovězí, kuře, gyros, ...a další pokrmy, zcela bez soli.

Kvalitní mořskou sůl ve třech variantách, si můžete ojednat v jiné kategorii našeho shopu, a spolu s kořenícími směsmi tak připravit vyladěné pokrmy přesně podle Vaší chuti.

Spojením kořenících směsí, kvalitních mořských solí, samostatných bylinek a ochucených nebo přírodních extra panenských olivových olejů od Cretan Farmers z naší nabídky, dokážete připravit lahodné marinády na všechny druhy masa a zeleniny, ale také neuvěřitelně chuťově vyladěné salátové dressingy.

To pravé na gril!