Dodavatelé

 

Potraviny

Mezi našimi dodavateli nenajdete žádné velké, globální zpracovatele a výrobce potravin. Stejně tak u nás nenarazíte na žádný produkt, který by se dal označit za vysoce průmyslově zpracovanou potravinu.

Našimi dodavateli jsou malé, rodinné firmy a manufaktury, které na trh dodávají potraviny v jejich původní, přírodní podobě. Většina našich produktů byla vyrobena ručně nebo minimálně velice šetrně vzhledem k ochraně životního prostředí.

U dovážených produktů se opět jedná o potraviny s jasným určením jejich původu.

Med pochází od včelařů z oblasti středního Srbska, která se vyznačuje rozsáhlými akátovými a lipovými lesy, lučními pastvinami a drobným zemědělstvím. Proto Vám můžeme zaručit, že med, který si oblíbíte v letošním roce, Vám bude chutnat stejně i v létech následujících.

Z oblasti jižního a středního Srbska pro Vás připravujeme dodávky lyofilizovaného  ovoce, jehož kvalita patří k nejvyšším na světě.

Kávu a některé čokolády pro nás vyrábějí české pražírny a čokoládovny. Suroviny k jejich výrobě jsou nakupovány přímo od ugandských farmářů za FAIR TRADE ceny.

V krátké době Vám nabídneme další čokolády a výrobky z kakaa pocházející od farmářů z Ekvádoru. Zpracovává je malá rodinná manufaktura, Čokoládovna Troubelice.

Program pro vegany, který spustíme v průběhu první poloviny roku 2020, připravujeme s rodinnou firmou DAMODARA ze střední Moravy. Ta má veganství za životní filosofii.

Své dodavatele osobně známe a jejich výrobky jsme osobně ochutnali. Proto když zde napíšeme, že se jedná o přírodní nebo veganský výrobek, můžete se na to skutečně spolehnout.

 

 

Přírodní kosmetika

Obchodní značka přírodní kosmetiky Olive – Beauty • Medi • Care nabízí vysoce kvalitní produkty složené v naprosté většině z více jak 90% přírodních surovin a krétského BIO olivového oleje. Celá produktová řada je vyráběna na Krétě ve spolupráci malých firem Cretan Herbalchem a Minoan Life. V jejich kosmetických výrobcích se snoubí krétské tradice šetrného a zodpovědného využívání darů přírody s nejmodernějšími vědeckými poznatky.

Výsledkem jsou produkty netestované na zvířatech, bez parafinu, parabenu a dalších chemických látek, vyrobené z nejkvalitnějšího olivového oleje a celé řady lokálních bylin a dalších přírodních surovin.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení