Dárková sada bylinných čajů a medů z Kréty M4

Kód: MD004
Novinka Tip
477 Kč
Skladem (>5 ks)

Bylinkový čaj a med provází lidstvo od pradávna. Římské legie si na každou válečnou výpravu přibalily do své výbavy zásoby medu a léčivých bylin. A věděli velice dobře proč. Mnozí zranění legionáři jim vděčili za svůj život.

Dnes nemůžeme u bylin a medu uvádět jejich zdravotní účinky. Neprošly klinickými zkouškami, proto je podle Evropské komise nemůžeme řadit mezi léčivé přípravky. Naštěstí internet nabízí mnoho odborných i populárních statí o jejich účincích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková sada bylinných čajů a medů z Kréty M4, obsahuje 1 x jednodruhový bylinný čaj z cistu krétského 90g, 1 x citronová verbena 45g a 1 x řecký květový med s jedlým kaštanem 400g.

Detailní popis jednotlivých produktů z této sady, najdete v sekcích "Med a včelí produkty" a Vzácné byliny a koření z Kréty".

Cist krétský má své nezastupitelné místo zvláště v posledních dvou letech. Ne náhodou tvoří základní složku léku Virostop.

Citronovou verbenu ocení především osoby s psychicky náročným povoláním a ženy, snažící se o štíhlou linii. Citronová verbena je navíc velice lahodná, a má schopnost, udělat i ten nejnechutnější bylinkový čaj, pitelným.

Řecký květový med s vysokým podílem nektaru z jedlého kaštanu a divokého tymiánu, Vás překvapí svou hustotou, tmavě jantarovou barvou a lahodnou chutí.

Čaj, který připravíme louhováním špetky cistu, která se vejde mezi tři prsty, nebo cca 8 lístků verbeny citronové ve 250ml 80°C horké vody po dobu 8 minut, a po schladnutí na 45°C dochutíme medem, je lahodný, vitalitu a štíhlou linii podporující nápoj. Podáváme 2-4x denně, ráno a večer zpravidla cist a přes den verbenu, nebo můžeme po celý den popíjet jak teplý nebo studený nápoj, připravený louhováním obou bylin společně. Na noc se doporučuje použít k dochucení lehčí med, například akátový nebo pomerančový.

Čaje a med jsou dodávány v dárkové kazetě s průhledným víkem, dekorační dřevitou vatou a ozdobnou stuhou. Dárková kazeta je, z důvodu ochrany před poškozením při transportu, dodávána v rozloženém stavu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sady-medy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: