Dárková sada "Olivové pokušení 6"

Kód: CFK17
Novinka Tip
341 Kč
Skladem (> 5 ks)

Olivy a ten nejkvalitnější, extra panenský olivový olej, to je, vedle řady endemických, vzácných bylin, největší přírodní bohatství Kréty.

Žádný Řek neuznává jinou přípravu oliv, než v celku, s peckou, která si zachová silné, zemité, kořeněné chutě, kterými se řecké olivy vyznačují. Stejně tak pro kréťany neexistuje na světě lepší olivový olej, než ten jejich.

My tyto tradice ctíme, proto Vám nabízíme olivy a extra panenský olivový olej ochucený rozmarýnem tak, jak je znáte z krétské restaurace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řecké olivy Kalamon v nálevu, s vinným octem 380g

Řecké zelené olivy ve slano-kyselém nálevu 380g

Dressing/Marinovací olej-rozmarýn v extra panenském olivovém oleji 250ml

Nejkvalitnější, filtrovaný, za studena mechanicky lisovaný, prostě EXTRA PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ, je tu ochucen čerstvým rozmarýnem, což jej předurčuje k využití v marinovacích směsích i pro přímé dochucení salátů, brambor nebo jiných hotových pokrmů.

Přesný popis jednotlivých produktů najdete v sekci "Olivy a olivové oleje z Kréty"

Tato dárková sada obsahuje 2 druhy řeckých nakládaných oliv ve skle a lahev ochuceného, extra panenského oleje, dárkovou kazetu s průhledným víkem, dřevitou vatou a ozdobnou stuhou. Dárková kazeta je, z důvodu ochrany před poškozením při transportu, dodávána v rozloženém stavu.

K dochucení pokrmů použijte některou z našich skvělých mořských solí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sady-Cretan Farmers
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: