Dárková sada "Medové pokušení RAW z Kréty" 2x500g

Kód: MD005
619 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Velmi kvalitní med, patří mezi největší přírodní bohatství, které nabízí řecký ostrov Kréta. Med provází jeho obyvatele od nepaměti, a ve srovnání s ostatními evropskými medy, představuje kvalitativní vrchol.

RAW medy, jsou získávány z pláství šetrným postupem, ale hlavně za nízkých teplot (do 40°C), aby byly zachovány všechny jejich prospěšné vlastnosti a látky, které obsahují.

Náš med pochází přímo od farmáře, je hustý, aromatický a velmi chutný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková sada: "MEDOVÉ POKUŠENÍ Z KRÉTY"

Med květový s medovicí "Piniový" RAW 500g

Piniový med, je typický, hustý, sladký krétský med jemné, ale výrazné chuti, a tmavě jantarové barvy. Je to typický smíšený, květovo-medovicový med k univerzálnímu využití.

Med květový "Tymiánový" RAW 500g

Chuť tymiánového medu si ti starší z nás pamatují z bonbonů Včelky. Ty už sice nenávratně patří minulosti, ale tymiánový med se na Krétě produkuje stále. A patří k nejúspěšnějším exportním artiklům tohoto řeckého ostrova. Jedná se o med tmavé barvy, opět velmi hustý, výrazné, specifické chuti. Tymiánový med se liší podle toho, pochází-li z nektaru, který včely sesbíraly na tymiánových plantážích, nebo z nektaru z divoce rostoucího tymiánu. Ve druhém případě se jedná o velmi tmavý med, ze kterého výrazná chuť tymiánu doslova tryská.

Naše dárková sada "Medové pokušení z Kréty" obsahuje dva, výše popsané medy, dárkovou kazetu s průhledným víkem, dřevitou dekorační vatu a ozdobnou stuhu. Dárková kazeta je, z důvodu ochrany před poškozením při transportu, dodávána v rozloženém stavu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sady-medy
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: