Cenově výhodná sada "Vital"

Kód: MS006
Akce Novinka Tip
616 Kč –9 %
MS008
616 Kč –9 % 559 Kč
Skladem (>5 ks)

To nejlepší z krétské přírody!

Bylinkový čaj a med provází lidstvo od pradávna. Římské legie si na každou válečnou výpravu přibalily do své výbavy zásoby medu a léčivých bylin. A věděli velice dobře proč. Mnozí zranění legionáři jim vděčili za svůj život.

Dnes nemůžeme u bylin a medu uvádět jejich zdravotní účinky. Neprošly klinickými zkouškami, proto je podle Evropské komise nemůžeme řadit mezi léčivé přípravky. Naštěstí internet nabízí mnoho odborných i populárních statí o jejich účincích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cenově výhodná sada bylinných čajů a medů z Kréty: "Vital", obsahuje 1 x jednodruhový bylinný čaj z cistu krétského 90g, 1 x řecký horský čaj 60g a 2 x řecký květový med s jedlým kaštanem 400g.

Detailní popis jednotlivých produktů z této sady, najdete v sekcích "Med a včelí produkty" a Vzácné byliny a koření z Kréty".

Cist krétský má své nezastupitelné místo zvláště v posledních dvou letech. Ne náhodou tvoří základní složku léku Virostop.

Řecký horský čaj je zdrojem stopových prvků, vitamínů a celkové vitality.

Řecký květový med s vysokým podílem nektaru z jedlého kaštanu a divokého tymiánu, Vás překvapí svou hustotou, tmavě jantarovou barvou a lahodnou chutí.

Čaj, který připravíme louhováním špetky cistu nebo řeckého horského čaje, která se vejde mezi tři prsty ve 250ml 80°C horké vody po dobu 8 minut, a po schladnutí na 45°C dochutíme medem, je lahodný, vitalitu posilující nápoj. Podáváme 2-4x denně, ráno a večer zpravidla cist a přes den řecký horský čaj. Můžeme dochutit dvěma až třemi lístky citronové verbeny. Na noc se doporučuje použít k dochucení lehčí med, například akátový nebo pomerančový.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cenově výhodné sady-medy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: