Cenově výhodná sada "Ráno"

Kód: MS007
Akce Novinka Tip
600 Kč –10 %
Sada 2 cist + krém.med
600 Kč –10 % 540 Kč
Skladem (>5 ks)

Snídaně je grund...dá Vám sílu do celého dne! Ne není to pastový med, je to med krémový! Ideální med pro Vaše děti!

V této cenově výhodné sadě Vám nabízíme snídaňové spojení lahodného bylinného čaje z Cistu krétského a našeho krémového medu WOODLAND ze Srbska.

Bylinkový čaj a med provází lidstvo od pradávna. Římské legie si na každou válečnou výpravu přibalily do své výbavy zásoby medu a léčivých bylin. A věděli velice dobře proč. Mnozí zranění legionáři jim vděčili za svůj život.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cenově výhodná sada bylinných čajů a medů: "Ráno", obsahuje 2 x jednodruhový bylinný čaj z cistu krétského a  2x srbský květový, krémový med 700g.

WOODLAND, Květový, krémový med 700g

Jedná se o med ovocné, nakyslé chuti, připomínající cucavé bonbony. Narozdíl od pastového medu, si zachová svou původní vůni i chuť!

Cist krétský má své nezastupitelné místo zvláště v posledních dvou letech. Ne náhodou tvoří základní složku léku Virostop.

Detailní popis jednotlivých produktů z této sady, najdete v sekcích "Med a včelí produkty" a Vzácné byliny a koření z Kréty".

 

Čaj, který připravíme louhováním špetky cistu krétského, která se vejde mezi tři prsty ve 250ml 80°C horké vody po dobu 8 minut, a po zchladnutí na 45°C dochutíme medem, je lahodný, vitalitu, energii, štíhlou linii a očistu organismu posilující nápoj, který Vám zajistí energii do celého dne. Podáváme k snídani.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cenově výhodné sady-medy
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 2.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: