Cenově výhodná sada "Klid a pohoda"

Kód: MS005
Akce Novinka Tip
616 Kč –9 %
Sada verbena cist + 2 medy
616 Kč –9 % 559 Kč
Skladem (>5 ks)

Ochutnej to nějlepší z krétské přírody!

Bylinkový čaj a med provází lidstvo od pradávna. Římské legie si na každou válečnou výpravu přibalily do své výbavy zásoby medu a léčivých bylin. A věděli velice dobře proč. Mnozí zranění legionáři jim vděčili za svůj život.

Dnes nemůžeme u bylin a medu uvádět jejich zdravotní účinky. Neprošly klinickými zkouškami, proto je podle Evropské komise nemůžeme řadit mezi léčivé přípravky. Naštěstí internet nabízí mnoho odborných i populárních statí o jejich účincích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cenově výhodná sada bylinných čajů a medů z Kréty: "Klid a pohoda", obsahuje 1 x jednodruhový bylinný čaj z verbeny citronové 50g, 1x cist krétský 90g a  2x řecký květový med s jedlým kaštanem 400g.

Detailní popis jednotlivých produktů z této sady, najdete v sekcích "Med a včelí produkty" a Vzácné byliny a koření z Kréty".

Cist krétský má své nezastupitelné místo zvláště v posledních dvou letech. Ne náhodou tvoří základní složku léku Virostop.

Citronová verbena je původem peruánská rostlina, využívaná po staletí místními indiány jak v domácí lékárně, tak v kuchyni. Tato bylina dodá každému, i sebenechutnějšímu bylinnému čaji, pocit pitelnosti. Čaj ze samotné verbeny je velmi lahodný, a v létě, je z něj možné, spolu s mátou, připravit osvěžující, zdravý studený nápoj. Citronovou verbenu ocení především osoby s psychicky náročným povoláním a ženy, které se snaží udržet štíhlou linii.

 

Čaj, který připravíme louhováním cca 8 lístků verbeny nebo špetky cistu krétského, která se vejde mezi tři prsty ve 250ml 80°C horké vody po dobu 8 minut, a po zchladnutí na 45°C dochutíme medem, je lahodný, vitalitu, energii, štíhlou linii a očistu organismu posilující nápoj. Podáváme 2-4x denně. Vychlazené je možno podávat s mátou jako letní, studený nápoj. Vinikající je i čaj, který připravíme společným louhováním kombinací těchto bylin. Na noc se doporučuje použít k dochucení lehčí med, například akátový nebo pomerančový.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cenově výhodné sady-medy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: