Cenově výhodná sada "Bylinky a med 2"

Kód: MS002
Akce Novinka Tip
566 Kč –7 %
MS002
566 Kč –7 % 529 Kč
Skladem (>5 ks)

Ochutnej to nějlepší z krétské přírody!

Bylinkový čaj a med provází lidstvo od pradávna. Římské legie si na každou válečnou výpravu přibalily do své výbavy zásoby medu a léčivých bylin. A věděli velice dobře proč. Mnozí zranění legionáři jim vděčili za svůj život.

Dnes nemůžeme u bylin a medu uvádět jejich zdravotní účinky. Neprošly klinickými zkouškami, proto je podle Evropské komise nemůžeme řadit mezi léčivé přípravky. Naštěstí internet nabízí mnoho odborných i populárních statí o jejich účincích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cenově výhodná sada bylinných čajů a medů z Kréty: "Bylinky a med 2", obsahuje 1 x jednodruhový bylinný čaj z verbeny citronové 90g, 1 x čaj Dictamos 50g, 1x cist krétský a 1 x řecký květový med s jedlým kaštanem 400g.

Detailní popis jednotlivých produktů z této sady, najdete v sekcích "Med a včelí produkty" a Vzácné byliny a koření z Kréty".

Cist krétský má své nezastupitelné místo zvláště v posledních dvou letech. Ne náhodou tvoří základní složku léku Virostop.

Citronová verbena je původem peruánská rostlina, využívaná po staletí místními indiány jak v domácí lékárně, tak v kuchyni. Tato bylina dodá každému, i sebenechutnějšímu bylinnému čaji, pocit pitelnosti. Čaj ze samotné verbeny je velmi lahodný, a v létě, je z něj možné, spolu s mátou, připravit osvěžující, zdravý studený nápoj. Citronovou verbenu ocení především osoby s psychicky náročným povoláním a ženy, které se snaží udržet štíhlou linii.

Z Dictamu si Kréťané denně připravují lahodný horký nápoj, u kterého věří, že je zodpovědný za jejich dlouhověkost a vitalitu, a extrakty z této byliny, jsou po tisíciletí součástí receptur tradiční, krétské přírodní kosmetiky. Pro tyto vlastnosti je z Kréty hojně importován i do ostatních částí světa.

Řecký květový med s vysokým podílem nektaru z jedlého kaštanu a divokého tymiánu, Vás překvapí svou hustotou, tmavě jantarovou barvou a lahodnou chutí.

Čaj, který připravíme louhováním cca 8 lístků verbeny nebo špetky dictamu či cistu krétského, která se vejde mezi tři prsty ve 250ml 80°C horké vody po dobu 8 minut, a po zchladnutí na 45°C dochutíme medem, je lahodný, vitalitu, energii, štíhlou linii a očistu organismu posilující nápoj. Podáváme 2-4x denně. Vychlazené je možno podávat s mátou jako letní, studený nápoj. Vinikající je i čaj, který připravíme společným louhováním různých kombinací těchto bylin. Na noc se doporučuje použít k dochucení lehčí med, například akátový nebo pomerančový.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cenově výhodné sady-medy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: